Novice in obvestila G-server d.o.o. Prenosni računalnik Acer Aspire AS5735Z-344G25MN (LX.ATR0X.327)Datum objave : Torek, 12 Maj 2009 17:16 V spletni trgovini Interstore.si ponujamo poceni in zmogljiv prenosnik znamke ACER. Moder Aspire AS5735Z-344G25MN je ugodna ponudba za tiste, ki za malo denarja želijo kar največ. http://www.interstore.si/?subpageid=15&katid=144&itemid=4943 Tehnične lastnosti
Plačilo
IBM STREŽNIK X3105 PO NEVERJETNO NIZKI CENIDatum objave : Ponedeljek, 4 Maj 2009 15:39 Poceni in zanesljiv strežnik podjetja IBM, pri katerem za malo denarja dobite največ. Povečajte produktivnost in kupite če ceneje s članstvom pri InterStore.si
Dodatne možnosti
Izdelek si lahko ogledate TUKAJ Ugodno LCD TV sprejemnik Philips 47PFL7403H + Darilo DVD/DivX predvajalnik Philips DVP3350Datum objave : Ponedeljek, 4 Maj 2009 11:52 Na InterStore.si spletni trgovini znova ugodna ponudba. LCD televizor + DVD player. Zelo ugodna ponudba in nizke cene ostalih artiklov si lahko ogledate na www.interstore.si Spletni center Interstore.si že sprejema prve nakupeDatum objave : Petek, 1 Maj 2009 20:11 Spletni nakupovalni center Interstore.si je že sprejel prva naročila računalniške opreme in potrošnega materiala. V teh dneh na spletni strani www.interstore.si lahko kupite potrošni material in računalniško opremo po posebej ugodnih cenah. Po prvem nakupu pa uporabniki dobite dodatne popuste za nakupe. InterStore spletna trgovina že delujeDatum objave : Sreda, 29 April 2009 08:02 Spletna trgovina InterStore.si je objavljena! Uspešno smo predčasno aktivirali celoten sistem, ki še teče na testnem strežniku. Po praznikih načrtujemo pospešen razvoj dodatnih funkcij spletne trgovine (filtriranje, primerjanje, izgled ponudbe...).
V slogu posodabljanja in dodajanja artiklov bomo nadaljevali zelo aktivno, saj je konstantni razvoj bistvenega pomena za promocijo. Splača se biti naš šlan, saj prejmete dodatni 1% popust pri vseh naročilih preko spletnega centra InterStore. Dodatni popust je viden takoj, ko se prijavite z uporabniškim imenom in geslom. Nova spletna trgovina končana, uradna predstavitev 30.4.2009Datum objave : Torek, 28 April 2009 09:28 Spoštovani,
Nova spletna trgovina www.interstore.si bo aktivirana 30.4.2009. Vrhunska izvedba in bogata izbira artiklov sta glavni novosti nove spletne trgovine. Za začetek je v spletni trgovini nekaj 1000 artiklov. V naslednjem letu do dveh želimo v spletno trgovino vključiti 10.000 artikov, ki bodo vrhunsko multimedijsko predstavljeni. Prijavljeni uporabniki boste deležni dodatnih popustov in ugodnosti. Dobrodošli v novem spletnem centru InterStore. Motnje v delovanju povezav 23.4 in 7.5.2009Datum objave : Petek, 17 April 2009 15:45 Spoštovani, -�Četrtek, 23.04.2009 med 00:00 in 05:00 uro; do 15 minut
Nova spletna trgovina v zaključni faziDatum objave : Petek, 17 April 2009 08:39 Nova spletna trgovina Interstore je že v zaključni fazi in bo uradno objavljena v naslednjem tednu oz. do 25.4.2009. Nakazila in naročilo storitevDatum objave : Četrtek, 9 April 2009 19:16 Med prazniki bo plačevanje računov omejeno. Ker vaša naročila prihajajo dnevno in ker je plačilni promet zaradi praznikov moten, vas naprošamo da nam v primeru naročila storitve pošljite dokazilo o plačilu na E-naslov placila@g-server.com. Interstore.si v novi podobi že...Datum objave : Četrtek, 26 Februar 2009 08:44 Po odličnem odzivu začasne spletne trgovine interstore.si, smo se odločili za obširno prenovo, ki bo na voljo zelo kmalu. Nova spletna trgovina bo začrtala nove smernice v prodaji in promociji naših kvalitetnih izdelkov. Od prijazne in preproste navigacije, do občirne predstavitve izdelkov bo nova spletna trgovina zagotovo kraj, kamor se boste vračali po nakupih. IZi polnjenje računa tudi pri G-SERVER d.o.o. lesce - InterstoreDatum objave : Torek, 24 Februar 2009 10:40 Izimobil je v sodelovanju z Margentom opremil več kot 200 trafik Tobačne 3Dva s terminali, ki omogočajo direktne polnitve predplačniških računov izimobilovih uporabnikov, varno, hitro in enostavno, brez vtipkavanja 16-mestne kode. Gre za napredno tehnologijo, ki je bodo prvi v Sloveniji deležni uporabniki izimobila.
Postopek polnjenja predplačniškega računa je sila preprost: uporabnik na prodajnem mestu, ki je opremljeno z Margento terminalom , pokliče na brezplačno številko 128, na POS terminal prisloni mobilni telefon in s tem napolni svoj ali drug poljuben izimobilov predplačniški račun. Takoj po opravljeni polnitvi prejme SMS obvestilo o uspešni polnitvi in izpis iz POS terminala. Meta Marinšek, direktorica izimobila pravi: "S širitvijo prodajnih mest, ki omogočajo direktne polnitve predplačniških računov, je izimobil pridobil pomembno prednost pred ostalimi operaterji. Analize so namreč pokazale, da je za predplačnika vnašanje 16-mestne kode moteče opravilo in eden od pogostih razlogov, da se odločajo za naročniške pakete." Ob koncu lanskega leta je prišlo do izredno velikega upada nezaželene elektronske pošte (okoli 70 odstotni upad), saj je prenehal delovati ameriški ponudnik spletnega gostovanja McColo. Njegovo delovanje sta onemogočila ponudnika internetnega dostopa Global Crossing in Hurricane Electric, ki sta mu prekinila vse povezave s svetovnim spletom. Strokovnjaki za informacijsko varnost so odločitev ponudnikov pozdravili, saj je bil ponudnik spletnega gostovanja McColo desna roka mednarodnega organiziranega kriminala in goljufivih podjetij. Njegove storitve so namreč uporabljale organizacije, ki so se ukvarjale z upravljanjem zombi računalnikov, prodajo ponarejenih zdravil, izdelkov znanih oblikovalcev, varnostnih izdelkov in celo z otroško pornografijo. Slavje strokovnjakov za informacijsko varnost žal ni trajalo dolgo, saj so kriminalci pričeli ponovno pošiljati neželena elektronska sporočila preko "alternativnih" virov. Trenutno najbolj dejavna sta botnet omrežje Mega-D (Ozdoc), ki na minuto razpošlje več kot 26 milijonov e-sporočil, medtem ko imajo skrbniki botnet omrežja Cutwail (Pandex) na voljo več kot milijonov okuženih računalnikov. Val neželene elektronske pošte naj bi se za dan zaljubljenih še okrepil, saj nepridipravi že razpošiljajo na milijone lažnih e-sporočil naključnim žrtvam. Izpad internetne povezaveDatum objave : Ponedeljek, 26 Januar 2009 08:03 Iz podjetja S5.net so nam sporočili, da je danes 26.1.2009 ob 7:03 prišlo do izpada povezave v kolokaciji. Napako je povzročila napaka v optični povezavi, ki je bila ponovno vzpostavljena v nekaj minutah.
Za nastalo situacijo se opravičujejo. Interstore trgovina posluje uspešno!Datum objave : Sobota, 24 Januar 2009 19:41 Z novim letom smo pričeli s poslovanjem v trgovini InterStore. Spletne trgovina je v fazi dodajanja artiklov, kar pomeni da bo do junija 2009 v spletni trgovini preko 2.000 artiklov. Prodaja v sami trgovini v Lescah poteka že nemoteno. Izbirate lahko praktično med vso možno računalniško opremo in potrošnim materialom za tiskalnike in pisarno.
Vsa oprema je kvalitetna in dobavljiva praktično takoj. Plačate lahko po povzetju, kreditno kartico ali do 24 obrokov. Servis in popravilo opreme je zagotovljeno! Trenutno pri nas najbolje kupujete: - tonerje EMSTAR (homologirane kopije originalov) - originalne tonerje in papir - pri nas sestavljene računalnike - ACER prenosnike - NOD32 antivirusni program (januarja rekordna prodaja) - IziMOBIL kartice - Izimobil polnjenje na prodajnem mestu - NOVO! Vse je možno kupiti tudi do 24 obrokov! Povprašajte tudi vi na telefon: 0590 33 634 ali E-mail: info@interstore.si Zaupanje v letu 2009 še večjeDatum objave : Petek, 16 Januar 2009 12:09 V prvih dneh leta 2009 ugotavljamo, da uporabniki našemu podjetju še bolj zaupate. Močan porast spletnega gostovanja, nod32 antovorusnega programa, Winrar in Radmin programske opreme je dobra popotnica za naprej. Z odprjem spletne trgovine INTERSTORE.SI smo naredili naročanje programske opreme še hitrejše in boljše. NIžje cene in hitrost nakupa je tisto kar si uporabniki želijo. V naslednjih mesecih bomo storitve še nadgradili in jih predstavili v naših poslovnih prostorih v Lescah, kjer že uspešno prodajamo pisarniško in računalniško opremo. Intel napoveduje pocenitveDatum objave : Četrtek, 15 Januar 2009 08:57 Spoštovani kupci, 5 in 6.1.2009 inventuraDatum objave : Ponedeljek, 5 Januar 2009 09:40 Spoštovani,
Podjetje bo 5.1 in 6.1.2009 delno zaprto zaradi inventure. Podpora uporabnikom bo nemoteno delovala preko elektronske pošte. Vse ponudbe, računi in ostali papirji bodo izdani v sredo 7.1.2009. Posledično do takrat ne bo mogoče prevzemati opreme zaradi inventurnega stanja. hvala lepa za razumevanje Delovni čas med praznikiDatum objave : Ponedeljek, 29 December 2008 18:01 Podpora za uporabnike med prazniki:
od 25 do 26.12.2008: zaprto 31.12.2008: od 8. – 12.ure 1.1 in 2.1. 2009: zaprto Za nujne primere smo vedno na voljo preko e-maila: info@g-server.com Uradno objavljamo novosti, ki smo jih napovedali pred nekaj tedni. Poleg prenovljenega strežniškega sistema, vam predstavljamo še obilico novosti, ki bodo zaznamovale leto 2009.
- G-SERVER d.o.o. - Lesce postane uradno prodajno mesto za podjetje IZIMobil,(www.izimobil.si) - G-SERVER d.o.o. - Lesce postane uradni zastopnik za TOČKO www.tocka.si - 10.1.2009 uradno odpiramo prevzemno mesto INTERSTORE spletne trgovine in uradno prodajno mesto računalniške opreme v Lescah. Ob tej priložnosti Vas vabimo, da nas obiščete in se prepričate o naši ugodni ponudbi. V mesecu novembru smo uspešno pridobili nekaj zadovoljnih strank, ki so nam zaupale nakup računalniške opreme. Število interesentov nas je presenetilo, zato smo se odločili, da proces pospešimo in dodatmo kupcem v sodelovanju s tocka.si in izimobil.si nakup preko njihovih storitev. - 5.1.2009 odpiramo novo spletno trgovino INTERSTORE (www.interstore.si), ki bo v novi podobi z novimi cenami ponovno zaživela. Interstore trgovina se bo konstantno nadgrajevala z artikli in funkcionalnostjo. - Najkasneje do 1.1.2009 bomo popolnoma spremenili spletno stran www.g-server.com.(stran je že v razvoju nekaj mesecev) Nova podoba spletne strani bo nadgrajena s popolnoma novo tehnologijo, ki jo bomo predstavili prvič na naši prenovljeni spletni strani. Poleg osvežene ponudbe, ki smo jo deloma že predstavili bodo tukaj še dodatne ugodnosti in dodatne možnosti nakupa novih storitev za podjetja in posameznike. V NADALJEVANJU - V mesecu februarju 2009 ponudba IZItelefonov - V mesecu januraju možnost polnjenja IZI računa v trgovini Lesce - V mesecu januarju 2009 prenovljena ponudba GARMIN navigacijskih naprav - V mesecu marcu prenovljena ponudba spletnih strani www.winrar.si www.nod32-slo.com www.f-prot-slo.com Objava prenovljene spletne strani G-Server d.o.o.Datum objave : Petek, 19 December 2008 10:21 Objava prenovljene spletne strani G-Server d.o.o.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
