ZANESLJIVO SPLETNO GOSTOVANJE

na strežnikih s podporo php 5.2 in 5.3, Imagick, zend Optimizer, Soap, Mysql, IonCube, Memcache, ...

 

2012
19
JUN
Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03


19. 6. 2012 smo na strežnikih web02 in web03 nadgradili nadzorno ploščo. Nadgradnja prinaša predvsem večjo varnost in stabilnejše delovanje komponent.

Prekinitev med posodabljanjem ni bilo.

Hvala za zaupanje,

Ekipa G-SERVER d.o.o.

Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03 Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03

 

◄ nazaj Celoten arhiv ►

 

ZANESLJIVO SPLETNO GOSTOVANJE

Naši strežniki vam omogočajo safe mode off, kar pomeni brezskrbno nameščanje skript joomla, wordpress, drupal, gallery2, Xcart ipd. Za varnost je poskrbljeno preko sistemov, ki smo jih dodatno implementirali. Skripta za nameščanje pa vam skripte nastavi tako, da je osnovna varnost zagotovljena.
Posodobitev nadzorne plošče na strežnikih web02 in web03

 

na vrh strani